png kavlak, tepe, solaksubaşı
ergenler üst reklam

10 Ocak Basın Çalışanları Gününü Unutmadılar

11 Oca 2018 Per 3:18
Bu haber 456 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi
Davetiye-Dunyasi-Reklam-Popup_4342-1

10 Ocak Basın Çalışanları Günü, siyasi parti ve sivil toplum örgütleri tarafından unutulmadı. Gemlik Haber Gazetesine gün içinde tebrik yağarken, ziyaretlerde de gazetecilerin bu anlamlı günü kutlandı. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu bir mesaj yayımlayarak, Gemlik Haber Ailesinin gününü kutlarken, Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam ve yönetim kurulu üyeleri de ziyarette bulunarak, Gazetemiz imtiyaz sahibi Serhat Seferoğlu’na çiçek ve kalem takdim ettiler. Ziyarette konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam, yerel basının resmi ilan alabilmesi önündeki yasal düzenlemelere, lehte katkı sunacakları sözünü verdi.

MHP İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz ve yönetim kurulu üyeleri de 10 Ocak Basın Çalışanları gününü unutmadılar. Gazetemiz sahibi Serhat Seferoğlu’na, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Türkiye basını milletin gerçek ses ve iradesinin doğduğu yer olan Cumhuriyetin etrafında çelikten bir kale oluşturacaktır. Bu düşünce kalesi, düşünce yolu kalesi. Basın görevlilerinden bunu istemek Cumhuriyet’in hakkıdır” vecizesinin bulunduğu çerçeveli resmini hediye eden Mehmet Emin Özcanbaz, sansürsüz özgür basın temennisinde bulundu.

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Aynur Uzun ve yönetim kurulu üyeleri de çiçekli ziyarette bulundular. Gazetemiz yazarlarından Cemal Kırgız ve yöneticilerinden Derya Seferoğlu tarafından karşılanan SP’li Kadın Kolları yönetimi, basın mensuplarının günlerini kutladıklarını söylediler. SP Kadın Kolları Başkanı Aynur Uzun, “Ülkemizde, kişi hak ve özgürlüklerine dayalı, düşünce ve ifade hürriyetinin ilke edinildiği, basın mensuplarının görevini özgürce gerçekleştirebildiği, örgütleme ve sendikalaşma haklarının mümkün kılan bir ortamın ivedilikle sağlanması gerekmektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu olağanüstü şartların bir an önce sona erdiği; siyasi kutuplaşmalardan uzak, barışın, huzurun ve refahın tesis edildiği ve siz gazetecilerin evrensel basın ilkeleriyle tarafsız ve etik kurallara bağlı olarak mesleklerini icra edebilecekleri bil iletişim ortamına ulaşmak ortak beklentimizdir. Ayrıca terör ve savaş gibi olumsuz şartlarda çalışmak zorunda kalan ya da iş bulamadığı için çalışamayan, internet medyası gibi yasal boşluk taşıyan alanlarda çalışarak mağdur olan gazeteciler başta olmak üzere bütün basın mensuplarımızın 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyoruz” dedi. Aynur Uzun ve yönetimi Derya Seferoğlu’na çiçek takdim ettiler.

Hatem Okulları Eğitim Danışmanı Furkay Ceylan, Borusan A.Ş. Ortak Hizmetler Koordinatörü Serdar Özkaleli, Müteahhitler Derneği Başkanı Ömer Uslu ve yönetim kurulu üyeleri İbrahim Baki ile Hacı Örnek, Kamu-Sen ve Eğitim Bir Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker, Gemlik Temsilcisi Halil Gemici  ve yönetim kurulu üyeleri de 10 Ocak Basın Çalışanları gününde ziyarette bulunup, çiçek takdim ettiler. Ayrıca Gemlik Haber Ailesi çalışanları Hilal Altıncan ve Alper Güzel’de Serhat Seferoğlu ve Derya Seferoğlu’nu bu anlamlı günde unutmayarak çiçek hediye ettiler. CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil’de mesaj çekerek günümüzü kutladı.

BASIN BAYRAMI KUTLAMA AK PARTİ (1) BASIN BAYRAMI KUTLAMA CHP BASIN BAYRAMI KUTLAMA HATEM FURKAN CEYLAN BASIN BAYRAMI KUTLAMA MHP (1) BASIN BAYRAMI KUTLAMA MHP (2) BASIN BAYRAMI KUTLAMA MÜTEAHHİTLER DERNEĞİ BASIN BAYRAMI KUTLAMA SP KADIN KOLLARI

kültür siteye

Benzer Haberler

Gemlik Belediyesi, kamulaştırdığı binaları yıkarak ilçeye nefes aldırmaya devam ediyor. Emlak...

Yorum 
0

Gemlik Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Cihan Gökmen, yeni yönetimi ile birlikte, Gemlik...

Yorum 
0

     Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Büyükşehir Belediyesi’nin, ‘Daha temiz...

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:
CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

gemlik-belediyesi-refik-yilmaz-site bütünler siteye

Binalar Kamulaştırılıyor Mah...

Gemlik Belediyesi, kamulaştırdığı binaları yıkarak ilçeye nefes […]

Bursaspor Taraftarlar Derneğ...

Gemlik Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Cihan Gökmen, […]

Denizler ve sahiller artık d...

     Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Büyükşehir […]

Hasan Çetin Okulları Yazlıkç...

Özel Hasan Çetin Anadolu Lisesi öğretmen ve […]

POPÜLER HABERLER

Küçükkumla’da bıçaklı Cinayet...

Küçükkumla mahallesinde meydana gelen olayda bir kadın […]

Balıkpazarında Cinayet

Gemlik’te Balıkpazarında meydana gelen olayda bir kişi […]

Ağırbaş ve Evrensel ailesinin mutlu...

Ağırbaş ailesinden Ahmet Ağırbaş’ın kızkardeşi, Ayfer Ağırbaş’ın...

Serbest bölgede feci kaza 2 ölü, 3 ...

Gemlik Serbest Bölge Gümrük Müdürlüğü önünde Gümrük […]

Umurbey yolunda can pazarı; 1 ölü, ...

Umurbey Gemlik yolunda, Umurbey’den aşağıya inen 16 […]

Gemlik’te Motosiklet Kazası 2 Yaral...

Gemlik’te akşam saatlerinde meydana gelen kazada, 2 […]