Bu Kategoridesiniz : / / / / 14 Mayıs 2019 Salı 02:17

ADD Gemlik, İmamoğlu’na destek kampanyası başlattı

ADD Gemlik Şubesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na destek kampanyası başlatarak ilk adımı attı.

Atatürkçü Düşünce derneği Gemlik şube yönetimi, tüm üye ve Gemlik halkını kampanyaya davet etti. İlk olarak yönetim kurulu ve dernek üyeleriyle birlikte topluca İş Bankası Gemlik şubesine giden ADD’liler başlattıkları kampanyanın ilk tuzunu attılar.

23 Haziran da yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı  seçim kampanyasına manevi desteğin yanında maddi destek kararı alan ADD Gemlik Şube yönetimi dün saat 16’da Gemlik İş Bankası önünde toplandılar. Başkan ve yönetim kurulu üyelerinin ilk adımı atttığı yardım kampanyasına tüm Gemlik halkını ve üyelerini destek vermeye çağıran Şube başkanı Muhammet Usta yaptığı açıklamada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde  haksızlık ve hukuksuzluğa uğradığını vurguladı. Bu haksızlık ve hukuksuzluğa karşı çorbada bizim de tuzumuz olsun diyen herkesi davet eden ADD yönetimi herkesin gücü ölçüsünde dilediği kadar kampanyaya destek vermesini istedi.

DSC_0937 DSC_0938 DSC_0940

 benzer haberler

Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması  

Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması

Letonya Daugavpils Üniversitesi’nden Gemlik’e davet  

Letonya Daugavpils Üniversitesi’nden Gemlik’e davet

Başıboş eşeklere belediye sahip çıktı  

Başıboş eşeklere belediye sahip çıktı