Bu Kategoridesiniz : / 09 Kasım 2018 Cuma 11:56

AK Parti’de Mehmet Kaptan’da aday adayı oldu

Ak Parti Gemlik İlçe Teşkilatında Belediye Başkan Aday Adayları sayısı ikiye çıktı.

AK PARTİ'DE MEHMET KAPTAN'DA ADAY ADAYI OLDU FOTO (2)

CEMAL KIRGIZ

Süleyman Çevik’in ardından Mehmet Kaptan’da İlçe Başkanlığına giderek Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulundu. 12 Kasım’da sona erecek olan aday adaylığı başvuru süreci kapsamında Belediye Başkanı Refik Yılmaz, doğal aday adayı görünüyor. Pazartesi günü aday adaylığını daha önce kamuoyuna duyuran Enver Şahin’in yanı sıra birkaç ismin daha Belediye Başkan Aday adaylığı için başvuruda bulunacağı belirtildi. Aday adayları 18 Kasım’da Bursa’da yapılacak temayül yoklaması ve delege oyları sonucunda şanslarını artırma imkânı bulacaklar.

Gemlik Belediye Başkan Aday adaylığı başvurusunu Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam’a teslim eden Mehmet Kaptan, ilçeye daha iyi hizmet etmek ve parti oylarını yüzde 65’e çıkarmak için yarışa katıldığını söyledi. Projelerini bir kitapçıkta toplayacağını anlatan Mehmet Kaptan, inşaat sektöründeki sorunların yanı sıra zeytincilerin sorunlarına da duyarlı olduğunu savunarak, parti içi mücadelede de eşit şartlarda değerlendirme yapılmasını istedi.

Mehmet Kaptan, 1992-1996 yıllarında Aydın Menderes’in Genel Başkanı olduğu Büyük Değişim Partisi’nin (BDP) İlçe Başkanlığı görevinde bulunmuştu. Partinin Fazilet partisine katılmasının ardından, İstanbul il teşkilatında görevlerde bulunan Mehmet Kaptan, 24 Haziran 2018 genel seçimleri öncesinde de Ak Parti Bursa Milletvekili aday adayı olmuştu. ACG Kaptan İnşaat Şirketleri Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Zeytincilik yapan Mehmet Kaptan, “Halkı ayrım yapmadan kucaklamak için belediye başkan aday adayı oldum” dedi.

Mehmet Kaptan’ın müracaatını alan İlçe Başkanı Yaşar İslam’da, ilçeye ve partiye hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

 benzer haberler

CHP Gemlik Kılıçdaroğlu’na destek için Bursa’daydı  

CHP Gemlik Kılıçdaroğlu’na destek için Bursa’daydı

Siyaset Ve Sivil Toplum Örgütlerinden Örnek Dayanışma  

Siyaset Ve Sivil Toplum Örgütlerinden Örnek Dayanışma

23 NİSAN İLÇE ŞİİR BİRİNCİSİ  

23 NİSAN İLÇE ŞİİR BİRİNCİSİ