Bu Kategoridesiniz : / / 11 Şubat 2019 Pazartesi 01:50

Ak Partililer dayanışma yemeğinde buluştular

Ak Parti Gemlik ilçe teşkilatı birlik ve beraberlik yemeği düzenledi. Ramada otelde tertiplenen yemeğin amacı, kuruluşundan bu yana AK Parti’de görev alan yöneticiler ve teşkilat yöneticileri, belediye başkanları, mahalle temsilciler, kadın ve gençlik kolu yöneticilerini buluşturmak oldu.

İl başkanı Ayhan Salman, Bursa Milletvekilleri ile birlikte, ilçe başkanı Yaşar İslam, Belediye başkanı Refit Yılmaz, belediye başkan adayı Berkay Bulut’un katıldığı yemekte Milletvekili Zafer Işık’da katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan ilçe başakın Yaşar İslam, Gemlik’i gönül Belediyeciliği ile buluşturacağız,  Ak Belediyeciliği, Cumhur ittifakı ile göstereceğiz dedi. Seçime yaklaşık 50 günümüz var. O geceyi zafer ile sonlandırmaya mecburuz diye sözlerini sürdüren İslam, Gemlik’te hiç görülmeiş oy oranına ulaşacağız diyarak sözlerini sonlandırdı.

İslam’ın ardından konuşan Belediye başkan adayı Berkay Bulukt ise,  Ak Partide çıta çok yukarıya çıkmak zorunda. Bunu başardığımız için milletimiz 16 yıldır karşılığını veriyor dedi.

Bulut’un ardından konuşan Belediye Başkanı Refik Yılmaz da Sosyal medyanın da etkisiyle her türlü dedikodu gırla gidiyor. Aday adaylığı süreci geride kalmıştır. 31 Mart’taki zafer konuşulmalı dediği sözlerini şöyle sürdürdü: Biz bu onurlu görevi sekiz yıl yerine getirdik. Bizim talihimiz bu. Birileri talan ediyor, bizler onarıyoruz, 8 milyon TL nakit para ile görevi teslim ettik, 24 ay sonrasında 8 milyondan eser kalmadığı gibi hiç bir eserin temeli atılmadı.

Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık,”Karşımızda gerçekten de bir zillet ittifakı var. Bunların amacı yapmak değil, yıkmak üzere kuruldu. Zillet ittifakının adayı ilçe başkanlığı döneminde bizlere parmak sallıyordu, bugün hacı dedemizin sakalını okşuyor. Bize parmak sallayanlar şimdi bizim oylarımıza talip dedi.

akp yemek (1) akp yemek (2) akp yemek (3) akp yemek (4) akp yemek (5) akp yemek (6) akp yemek (7)

 benzer haberler

CHP Gemlik Kılıçdaroğlu’na destek için Bursa’daydı  

CHP Gemlik Kılıçdaroğlu’na destek için Bursa’daydı

Siyaset Ve Sivil Toplum Örgütlerinden Örnek Dayanışma  

Siyaset Ve Sivil Toplum Örgütlerinden Örnek Dayanışma

23 NİSAN İLÇE ŞİİR BİRİNCİSİ  

23 NİSAN İLÇE ŞİİR BİRİNCİSİ