Bu Kategoridesiniz : / 09 Nisan 2018 Pazartesi 01:56

Anadolu imam hatip lisesi Voleybol takımından bir başarı daha

2017/2018 Eğitim öğretim yılı Bursa Okul Sporlarının düzenlemiş olduğu genç erkekler voleybol müsabakaları yapılan final müsabakaları           sonunda Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi voleybol takımı Bursa üçüncüsü olarak yeni bir başarıya daha imza attı.

Takımı müsabakalara çalıştıran Okul Beden Eğitimi öğretmeni Bekir GÜLIRMAK,  Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin yaklaşık  2009 yılından itibaren Bursa’da yapılan liseler arası voleybol müsabakalarında büyük başarılara imza attığını hatırlatarak ‘ Okulumuz   gerek A takımı ,gerekse B takımı ile iki birincilik,altı ikincilik,iki üçüncülük,birde dördüncülük alarak bu alanda Bursa’da ne kadar istikrarlı ve güçlü olduğunu göstermiştir’ şeklinde konuştu.

Okul müdürü Ali BAHADIR müsabakalara katılan sporcu örgencilerin tümü 9.sınıfta ve tümü 15 yasında olduğunu ifade ederek ‘Bu öğrenciler okulumuz lise bölümüne bu yıl kayıt oldular. Çalışmalarına  ekim ayının ortalarında başladılar.Dolayısıyla 5 aylık bir çalışmanın sonunda Bursa üçüncüsü oldular.Bu takımla ulaşılmak istenen hedef önümüzdeki yıl  ‘Türkiye Liseler Şampiyonası’na katılmaktır.Okulumuz imkanları itibariyle bu hedefe ulaşacak potansiyele sahiptir.Zaten bunu geçmiş yıllarda da ispatlamıştır.’ dedi.

Okul müdürü Ali BAHADIR elde edilen başarılardan dolayı  Beden eğitimi öğretmeni Bekir Gülırmak’ı tebrik ederek ‘  Okul takımımıza her zaman destek olan, Avukat Nejdet YILMAZ ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURAN,Belediye başkanı Refik YILMAZ ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.Bu yıl aldığımız bu başarı okulumuz ve Gemlik’imize  hayırlı olsun ‘diye konuştu.

IMG-20180407-WA0036

 benzer haberler

Adnan Bıyıklı’dan Mehmet Uğur Sertaslan’a Destek Mesajı  

Adnan Bıyıklı’dan Mehmet Uğur Sertaslan’a Destek Mesajı

Bel Altı Siyasete Büyük Tepki  

Bel Altı Siyasete Büyük Tepki

Gemlik’te huzurun odağı Kurşunlu olacak  

Gemlik’te huzurun odağı Kurşunlu olacak