Bu Kategoridesiniz : / / / 23 Temmuz 2019 Salı 15:38

Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması

Gemlik Belediyesi ekipleri Ata Mahallesi’nde yeni yapılacak yatırımlar için incelemelerde bulundu.

Gemlik Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Ata Mahallesi’ne yeni yapılacak sosyal tesis ve spor aletleri parkı için ilk kazma vurulurken, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ise peyzaj çalışmalarının yanı sıra yabani otları da temizledi. Belediye ekipleri çalışmaları yerinde inceledi.

Sertaslan, “Gemlik’in her noktasında var olacağız”

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan ise emeği geçen belediye ekiplerine teşekkür ederek, Gemlik Belediyesi’nin hizmet anlayışının ilçenin her noktasına dağıldığını belirtti. Başkan Sertaslan Gemlik Belediyesi’nin Ata Mahallesi’ne yapacağı sosyal tesisin mahalle halkına hizmet vereceğini, yeni yapılacak spor ve park alanlarında vatandaşların günlük sporunu yapabileceğini söyledi.

Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması (1) Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması (3) Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması (4) Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması (5) Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması (6) Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması (7)

 benzer haberler

Meslek odalarından Karagöl seferberliği  

Meslek odalarından Karagöl seferberliği

Mehmet Yatağan Gemlik Basketbol’da  

Mehmet Yatağan Gemlik Basketbol’da

Kedi evleri Gemlik Belediyesi’nden  

Kedi evleri Gemlik Belediyesi’nden