Bu Kategoridesiniz : / / / 06 Ağustos 2019 Salı 02:25

Belediyeden Kurban Pazarı’na ücretsiz ulaşım

Gemlik Belediyesi Kurban Pazarı’na ulaşım için tüm hafta ücretsiz araç tahsis edildi.

Yoğun çalışmalar sonucu yenilenen Gemlik Belediyesi Kurban Pazarı geçtiğimiz hafta hizmete girmişti. Pazar için hafta sonları çalışan otobüsler tüm haftaya yayılarak Gemliklilerin kullanımına sunuldu. Gemlik Belediyesi Kurban Pazarı’na ulaşım için İskele Meydanı’ndan tüm hafta saat 12.00, 15.00 ve 17.00’de ücretsiz otobüs hareket edecek.

Pazar yeniliklerle hizmete girdi

Gemlik Belediyesi Kurban Pazarı’nda bu yıl kapsamlı çalışmalar gerçekleştirildi. Muratoba mevkiindeki pazara mevcut girişin yanı sıra bir köprü daha inşa edilerek araç trafiğinin rahatlatılması hedeflendi. Mescit, lavabo, duş gibi bölümlerin de hizmete girdiği pazarda zabıta noktası da pazarcılar ve alıcıların düzenli, huzurlu bir ortamda alışveriş gerçekleştirmesini sağlıyor. Öte yandan düzenli yapılan kontrollerde gerek hayvan gerekse insan sağlığı göz önünde bulundurularak ilaçlama ve temizlik faaliyetleri sürüyor. Kurban Pazarı’nda iki yaşın altında ve dişi hayvan satılmasına izin verilmezken yaklaşık 10 dönümlük arazide kurban alışverişleri sorunsuz gerçekleşiyor.

Belediyeden Kurban Pazarı’na ücretsiz ulaşım (1) Belediyeden Kurban Pazarı’na ücretsiz ulaşım (1) Belediyeden Kurban Pazarı’na ücretsiz ulaşım (4) Belediyeden Kurban Pazarı’na ücretsiz ulaşım (5)

 benzer haberler

Meslek odalarından Karagöl seferberliği  

Meslek odalarından Karagöl seferberliği

Mehmet Yatağan Gemlik Basketbol’da  

Mehmet Yatağan Gemlik Basketbol’da

Kedi evleri Gemlik Belediyesi’nden  

Kedi evleri Gemlik Belediyesi’nden