Bu Kategoridesiniz : / 16 Nisan 2018 Pazartesi 02:07

Belediyenin Çöp Konteynırını Yaktılar

Gemlik’te meydana gelen son olayda binlerce liraya malolan ve halkın en güzel hizmeti almasını sağlayan Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne ait yeraltı çöp konteynırı kimliği belirsiz kişi yada kişilerce yakılarak zarar verdi.

Alınan bilgiye göre, Gemlik çevre yolu Altıntaş Caminin karşısında bulunan Yeraltı çöp konteyniri gece geç saatlerde ateşe verildi. Plastik olan kısmın büyük hasar gördüğü yangına itfaiye ekipleri müdahale ederek söndürdüler. Yangında yer altı çöp konteynırı büyük ölçüde kullanılamaz hale gelirken, polis ekipleri yangını çıkartan kişi yada kişilerle alakalı soruşturma başlattılar.

Çevrede bulunan vatandaşlar, kamuya ait olan malzemelere bilinçli olarak zarar olarak zarar verildiğine işaret ederek, bu benzeri olayları yapanların devlet düşmanlığıyla eşdeğer tutulmasını gerektiğine işaret ettiler. Vatandaşlar milletin parası ile binlerce lira harcanarak yapılan yatırımlara zarar verilmesine bir anlam veremediklerini ifade ettiler.

belediyenin çöp konteynırını yaktılar (1) belediyenin çöp konteynırını yaktılar (2) belediyenin çöp konteynırını yaktılar (3) belediyenin çöp konteynırını yaktılar (4)

 benzer haberler

Şehit Abdullah Olçok Spor Salonu Hizmete Açıldı  

Şehit Abdullah Olçok Spor Salonu Hizmete Açıldı

Küçük Sanayi Kavşağına Makyaj  

Küçük Sanayi Kavşağına Makyaj

Atık Araç Lastikleri Toplanıyor  

Atık Araç Lastikleri Toplanıyor