Bu Kategoridesiniz : / 10 Ekim 2018 Çarşamba 19:17

BELGEM’de yeni dönem başladı

Gemlik Belediyesi’nin üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere sunmuş olduğu, içerisinde sosyal ve kültürel faaliyetler ile birlikte öğrencilerin sınavlara hazırlanmasında olumlu sonuçlar almasını sağlayacak Belediye Gençlik Merkezi (BelGem), 400 öğrencisi ile 2018-2019 eğitimlerine başladı.

BAŞKAN YILMAZ’DAN BELGEM ZİYARETİ (11)

Üniversiteye hazırlanan gençlere, sayısal, sözel eve eşit ağırlık alanlarındaki tüm derslerin ücretsiz olarak verildiği BelGem’de, öğrencilere ayrıca birebir eğitim danışmanlığı ile psikolojik rehberlik danışmanlığı desteği de veriliyor. Spor, Kültür ve Edebiyat etkinlikleri ile birlikte turnuvalar, münazaralar ve çeşitli alanlarda kişisel gelişim eğitimlerinin de düzenlendiği gençlik merkezinde belirli periyotlarda Çanakkale, Konya ve İstanbul’a geziler düzenleniyor. Öğrenciler gün boyunca sıcak-soğuk meşrubat ikramlarının yanı sıra poğaça ve simit ikramlarından da faydalanabiliyor.

‘’Gençlerimiz Geleceğimizdir, Geleceğimiz İçin Çalışıyoruz” diye konuşan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Gemlik Belediyesi olarak gençlerimizin eğitimine ve gelişimine katkı sunmak gibi bir sorumluluğumuz var. Belediye Gençlik Merkezimiz zengin fakir ayrımı yapmadan, çocuğunu özel okula gönderemeyen ya da özel ders hizmetler için yeterli gelire sahip olamayan ailelerin çocukları için farklı ve önemli bir eğitim alanı. Liderlik akademisyenlerimiz ve ülke çapında tanınmış işinin ehli kişileri söyleşi ve konferans gibi etkinliklerle gençlerimizi bir araya getirerek, geleciği inşa eden nesillerin yetişmesine katkı sağlıyoruz. Amacımız tüm Gemlikli gençlerimizin sosyal ve bireysel gelişimlerine katkı sağlamak. Hedefimiz milli ve manevi değerle sahip ahlaki değerlerle bezenmiş gençlik ve bu gençlik ile yükselen pırıl pırıl bir Gemlik. Sosyal Belediyeciliği kendine vizyon edinmiş belediyemiz tüm gençlere değer veriyor” dedi.

BAŞKAN YILMAZ’DAN BELGEM ZİYARETİ (13)

 benzer haberler

Kadınlar plajı yenilendi  

Kadınlar plajı yenilendi

Kaldırım Ve Yol Kenarları Nefes Alsın Projesi  

Kaldırım Ve Yol Kenarları Nefes Alsın Projesi

Başkan Serintürk, Demirsubaşı mahallesinin ihtiyaçlarını dinledi  

Başkan Serintürk, Demirsubaşı mahallesinin ihtiyaçlarını dinledi