Bu Kategoridesiniz : / / / 06 Şubat 2019 Çarşamba 19:27

Bozbey’e Gemlik Morali

(CEMAL KIRGIZ HABERİ) Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ve Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan, Gemlik’te gövde gösterisinde bulundular. CHP İlçe Başkanı Cemil Acar ve Yönetim Kurulu üyelerinin de yer aldığı seçim çalışması için Gemlik’e gelen Mustafa Bozbey gördüğü ilgiyle moral depoladı.

Kurtul ve Engürücük Köylerinde muhtar ve köylüler ile bir araya gelen Bozbey’e yoğun ilgi vardı. Bursa ve Gemlik’i sadece kent içi ulaşım ve kentsel planlama ile değil, üreticilerin sorunlarını da çözen bir belediye olarak yöneteceklerini vurgulayan Mustafa Bozbey, üreticilerin sorunlarını da bildiklerini söyledi. CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan ve İlçe Başkanı Cemil Acar ile Ali Şirin’in cenaze törenine katılıp, ardından İYİ Parti’yi de ziyaret eden Mustafa Bozbey, seçim yolculuğunda birlik ve beraberlik mesajları vererek, kadınların siyasete katılımının önemine değindi. CHP İlçe Binasında da teşkilat ile bir araya gelen Bozbey, Mehmet Uğur Sertaslan’a yönelik desteklerini yineleyerek, Bursa’yı her alanda öncü ve lider kent yapmak için çalışacaklarını kaydetti.

Emniyet Müdürü Abdülkadir Yüce ve polis teşkilatını da ziyaret eden CHP’liler, Umurbey’de de Türkiye’nin 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar’ın anıt mezarını ziyaret edip, vatandaşlarla bir araya geldiler. Gemlik’te esnaf ziyaretlerinde de bulunan Mustafa Bozbey ve Mehmet Uğur Sertaslan’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Bozbey, gece de STK ve Muhtarlar ile CHP İlçe örgütünün düzenlediği akşam yemeğinde bir araya geldi.

bozbey umurbey (1) bozbey umurbey (2) BOZBEY'E GEMLİK MORALİ FOTO (1) BOZBEY'E GEMLİK MORALİ FOTO (2) BOZBEY'E GEMLİK MORALİ FOTO (3) BOZBEY'E GEMLİK MORALİ FOTO (4) BOZBEY'E GEMLİK MORALİ FOTO (5) BOZBEY'E GEMLİK MORALİ FOTO (6) BOZBEY'E GEMLİK MORALİ FOTO (7) BOZBEY'E GEMLİK MORALİ FOTO (8) BOZBEY'E GEMLİK MORALİ FOTO (9)

 benzer haberler

Meslek odalarından Karagöl seferberliği  

Meslek odalarından Karagöl seferberliği

Mehmet Yatağan Gemlik Basketbol’da  

Mehmet Yatağan Gemlik Basketbol’da

Kedi evleri Gemlik Belediyesi’nden  

Kedi evleri Gemlik Belediyesi’nden