Bu Kategoridesiniz : / / / 15 Mart 2019 Cuma 03:27

Bulut; Muhtarlar Devletle Halkın Arasında Köprüdür

Cumhur İttifakı Gemlik Belediye Başkan Adayı Berkay Bulut, Gemlik’te yaptığı ziyaretlere devam ediyor. Bir yandan vatandaşlarla, bir yandan derneklerle bir araya gelen Belediye Başkan Adayı, muhtarlar derneklerine yaptığı ziyarette, muhtarların yeri geldiğinde mahallesi adına inisiyatif alması gerektiğini dile getirdi.

31 Mart yerel seçimlerinde, muhtarların da seçileceğinin altını çizen Bulut; ”Bizler de, muhtarlar da seçilmiş kişiler olacak. Vatandaşların teveccühü ve oylarıyla seçilenlerin, birlikte çalışma ve ortak çözüm üretme zorunlulukları vardır. Bizler de bu nedenle muhtarlarımızı ayrı önemsiyoruz. Devletle vatandaş arasında köprü vazifesi gören muhtarlarımızın, seçim sonrasında çözüm önerileri, talepleri ve istekleri bize de yol haritamızı gösterecektir.

Bizlerin önceliği, bir bölgede hizmet yapılacaksa, o bölgenin istediği ve ihtiyacı olduğu hizmetin programa alınması yönündedir. Bölgeye sormadan, yapılacak işlerin yanlış olma payı yüksek, Gemlik’te bizim için risk alamayacak kadar önemlidir” dedi.

berkay muhtarlar 1 berkay muhtarlar 2

 benzer haberler

Gemlik’te 19 Mayıs coşkusu doyasıya yaşandı  

Gemlik’te 19 Mayıs coşkusu doyasıya yaşandı

Asım Kocabıyık MYO Kalitede Avrupa Yolunda  

Asım Kocabıyık MYO Kalitede Avrupa Yolunda

CHP; “Cumhuriyet gençlerin omuzlarında yükselecek  

CHP; “Cumhuriyet gençlerin omuzlarında yükselecek