Bu Kategoridesiniz : / / 11 Ekim 2018 Perşembe 19:27

Bursa derbisini Gemlik Voleybol kazandı

Türkiye Voleybol İkinci ligi ikinci hafta müsabakasında Gemlik Atatürk Spor Salonu Bursa Derbisine ev sahipliği yaptı.

BURSA DERBİSİNİ GEMLİK VOLEYBOL KAZANDI 3-1 FOTO (3)

CEMAL KIRGIZ

Gemlik Basketbol Kulübü Voleybol Takımı ile Karacabey Belediyesi Voleybol takımlarını karşı karşıya getiren müsabaka nefesleri kesti. İlk hafta kendi evinde Fethiye Belediye Spor’a 3-1 mağlup olan Karacabey Belediye Spor Voleybol Takımı ile ilk hafta Eskişehir’de Odun Pazarı Belediye Spor’a karşı 3-0 kaybeden Gemlik Basketbol Kulübü Voleybol takımını Bursa derbisinde bir araya getiren müsabakayı çok sayıda Gemlikli sporsever de izledi.

Büyük çekişmeye sahne olan ilk seti konuk ekip Karacabey Belediye Spor Voleybol takımı 25-23 kazandı. İkinci sette toparlanan ve taraftarının da desteğini alan Gemlik ekibi, bu seti zaman zaman zorlansa da 25-20 kazanmayı bildi.  Üçüncü sette taraftar desteğiyle birlikte coşan ev sahibi ekip rakibini sürklase ederek bu setten 25-14 galip çıktı. 2-1 öne geçen Gemlik Basketbol Kulübü Voleybol takımı 4. Sette de üstünlüğünü korudu. Bu setten de 25-20 galip ayrılan Gemlik temsilcisi Voleybol ikinci liginde ilk galibiyetini almış oldu.

Karşılaşmayı Gemlik Basketbol Kulübü Başkanı Berkay Bulut ve Voleybol Şube sorumlusu Necdet Yılmaz’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri de takip etti.

 benzer haberler

Şehit Abdullah Olçok Spor Salonu Hizmete Açıldı  

Şehit Abdullah Olçok Spor Salonu Hizmete Açıldı

Küçük Sanayi Kavşağına Makyaj  

Küçük Sanayi Kavşağına Makyaj

Atık Araç Lastikleri Toplanıyor  

Atık Araç Lastikleri Toplanıyor