Bu Kategoridesiniz : 01 Haziran 2017 Perşembe 03:15

Cansuyu Derneği / Gemlik

Cansuyu Derneği Gemlik bürosunun, ilçemizde yapmış oldukları, faydalı işlerin ve  hizmetlerin artarak devam etmesinden olayı, bu derneği üçüncü kez satırlarıma taşımış bulunmaktayım. Derneğe ait diğer yazılarıma bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.gemlikhabergazetesi.com/author/melek

         “Sizi Gerçek Muhtaçlara Ulaştırır” sloganlarının hakkını vermeye devam eden derneğin, Sosyal Medya da sıkça görünen, pek çok yardım faaliyetleriyle sürekli gündemde olan bu dernek, Nakdi yardım, gıda, giyim ve ev eşyasına kadar pek çok yardım faaliyetinde en önde. Görmediklerimiz ve duymadıklarımız da cabası.

Gemlik Eski Pazar caddesi Ay sokak no:5-A da hizmet veren dernek, kısa sürede pek çok ihtiyaç sahibi aileye ulaşıp geniş bir veri tabanı oluşturdu. Veri tabanında yer almak isteyen vatandaşlar bu adrese şahsen gidip başvuru yapabilirler.

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gemlik sorumlusu Sn. Ekrem ACAR ile yaptığım görüşmede,  Gemlik’te hayırda bulunmak isteyen ve yardım talebinde bulunan vatandaşların 0535 662 0854 numaralı telefondan, kendisiyle  irtibata geçilmesi halinde aracı hükmünde olacaklarını belirterek, yardımların emin eller ile  ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması noktasında köprü vazifesi olacaklarını ifade etti.

Bunların dışında nakdi yardımda bulunmak isteyen, fitre ve zekatlarını derneğe bağışlamak isteyen vatandaşların  Ziraat  Bankası, Halk Bank, Kuveyt Türk bankalarının, kurumsal tahsilat ekranlarından Cansuyu Derneğine bağış yapmak istiyorum diyerek hesap numarasına gerek olmadan tahsilat yapabilirler.

İlçemize geldikleri 2016 Şubat ayından bu güne kadar kendilerine kalemimle, köşe yazılarımla destek olmaya çalıştığım bu derneğe, hedeflerine ulaşma noktasında başarılar diliyor, yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Hayra vesile olan, hayrı yapmış gibidir sözüne mazhar olabilmek adına, çorbanızda tuz olabildiysem ne mutlu bana.

Sağlıcakla Kalınız…

melek güleç

 benzer haberler

Ergenekon yalanı ile orduyu yıkmak istediler  

Ergenekon yalanı ile orduyu yıkmak istediler

Darbenin bilinmeyen tarafları!…  

Darbenin bilinmeyen tarafları!…

Bu iş buraya kadar!..  

Bu iş buraya kadar!..