Bu Kategoridesiniz : / / / 07 Ekim 2019 Pazartesi 00:46

Coşkunlar iletişim hizmete girdi

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Gemlik İstiklal Caddesi üzerinde açılan Coşkunlar Turkcell İletişim Merkezi’nin açılışında kendisine beğendiği akıllı saati aldı.

Gemlik’in tanınmış en eski işadamlarından biri olan Esad Coşkun’un oğlu Atalay Coşkun tarafından açılan Turkcell İletişim Merkezi’nin açılış programına Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Beki, Gemlik CHP İlçe Başkanı Cemil Acar, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış kurdelesi kesilirken konuşan Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Esad Coşkun’a dönerek; “Esad amca, memleket çok zor zamanlardan geçiyor, çok ciddi sorunlar yaşıyoruz hep beraber, sen ayrıca çok zorluca bir sürecin içerisinden çıktın, bu kestiğimiz kurdele inşallah o çıkışın kapısını da ardına kadar açacak. Allah mahcup etmesin, Allah hep yanınızda olsun, işleriniz bol, kazancınız bereketli olsun.” Şeklinde konuştu.

Açılışın ardından mağazayı gezen Sertaslan, akıllı saatleri incelerken bir tanesini çok beğendi, satış temsilcilerinden ayrıntılı bilgi aldıktan sonra, kendisine akıllı saat satın aldı.

coşkunlar-1 coşkunlar-2 coşkunlar-3

 benzer haberler

Yıldız: Marmarabirlik Üreticinin Hayallerini Yıkmıştır  

Yıldız: Marmarabirlik Üreticinin Hayallerini Yıkmıştır

Kurşunlu’da kaçak yapı operasyonu  

Kurşunlu’da kaçak yapı operasyonu

Polisten Uyuşturucuya Şafak Baskını  

Polisten Uyuşturucuya Şafak Baskını