Bu Kategoridesiniz : / / / / 15 Nisan 2019 Pazartesi 02:45

Doğan ve Albayrak ailelerinin mutlu günü

Ak Parti Gemlik Gençlik kolları başkanı Muhammet İhsan Doğan ile Sinem Albayrak çifti önceki gün yapılan nikah ve düğün töreni ile evlenerek Dünya evine girdiler. Melahat ve Abdurrahman Albayrak çiftinin kızı Sinem ile Zübeyde-Muhittin Doğan çiftinin oğulları Muhammet İhsan’ın nikahını Bursa Büyükşehir belediye başkanı Alinur Aktaş kıyarken şahitler ise soldukça kalabalıktı.

Genç çiftin mutlu günlerine şahitliklerini, AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, AK Parti Bursa İl Başkan Vekili Gökay Bilir, AK Parti Bursa Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, Yaşar İslam, AK Parti Gemlik İlçe Başkan Vekili Ferhat Doğan, AK Parti Gemlik Kadın Kolları Başkanı Şükran Ersöz, MHP Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz, AK Parti Gemlik Belediye Başkan Adayı Berkay Bulut, Doğan Mühendislik Firma Sahibi Mesut Doğan yaptı. Bu kadar çok şahidin olmasının ardından “Sapasağlam bir nikah hayırlı uğurlu olsun, devlet burada millet burada maşallah.” diyen Alinur Aktaş genç çiftin nikah akidlerini gerçekleştirdi.

    Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Muhammed İhsan Doğan ve Sinem Doğan’ın nikah akidlerini gerçekleştirdikten sonra aile cüzdanlarını teslim etmeden önce damat Muhammed İhsan Doğan’a dikkat çekici bir öneride bulundu; “Kardeşim mutlu olmak istiyorsan itaat et rahat et.” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık; “Muhammed kardeşimiz bizim yol arkadaşımız, beraber çalışma yaptığımız, çok sevdiğimiz, çok değer verdiğimiz bir kardeşimiz. Onun bu cemiyetinde bulunmak, nikah akdine şahitlik etmek bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Kendisine eşine ve ailelerine bir ömür boyu mutluluk diliyorum.” dedi.

muhammet düğün (1) muhammet düğün (1) muhammet düğün (2)

 benzer haberler

Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması  

Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması

Letonya Daugavpils Üniversitesi’nden Gemlik’e davet  

Letonya Daugavpils Üniversitesi’nden Gemlik’e davet

Başıboş eşeklere belediye sahip çıktı  

Başıboş eşeklere belediye sahip çıktı