Bu Kategoridesiniz : / / / / / / / 19 Eylül 2019 Perşembe 01:39

Esnaf odasından Kitap fuarına destek

Geçtiğimiz Cumartesi günü başlayan kitap fuarına Gemlik Esnaf odasından tam destek geldi. Gemlik Belediyesinin organizesi ile Gemlik’te ilk kez yapılan ve geleneksel hale getirilecek olan kitap fuarını yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret eden Esnaf Odası başkanı İsmail Beki, oda olarak şimdiye kadar olduğu gibi bu ve benzer kültürel faaliyetlere desteğimiz sürecek dedi.

24 Eylül Salı günü sona erecek olan kitap fuarında ki tüm yayınevlerini ziyaret eden beki ve yönetim kurulu üyeleri özellikle Gemlik’li yazarlara da yakın ilgi gösterdi. Gemlik’li yazarlarımızın imzalı kitaplarını da almayı ihmal etmeyen İsmail Beki, gazetemize yaptığı açıklamada ilki yapılan kitap fuarı için emeği geçen herkese teşekkür ederek sözlerine şöyle devam etti. Biz Esnaf ve sanatkarlar odası olarak bu ve benzer organizasyonların ilçemizde yapılmasını önemsiyoruz.  Bu yıl ilki yapılan kitap fuarı geleneksel hale getiriliyor, gerek öğrencilerimiz, gerekse Gemlik’li kitapseverlerin önemli eksiğini tamamlayacak fuarların özendirilmesi gerekliliğine inanıyor ve tüm Gemlik esnafını kitap fuarına katılmaya davet ediyorum.

Başkan Beki ziyaret sonunda katılımcı tüm yayınevlerinin stantlarını  başkan yardımcısı Muhammet Kantar, yönetim kurulu üyeleri Orhan Ayaz ve  Hazım Aydın ile birlikte dolaşarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

ismail beki kitap fuarı (1) ismail beki kitap fuarı (2) ismail beki kitap fuarı (3) ismail beki kitap fuarı (4) ismail beki kitap fuarı (5) ismail beki kitap fuarı (6) ismail beki kitap fuarı (7) ismail beki kitap fuarı (8) ismail beki kitap fuarı (9)

 benzer haberler

Yıldız: Marmarabirlik Üreticinin Hayallerini Yıkmıştır  

Yıldız: Marmarabirlik Üreticinin Hayallerini Yıkmıştır

Kurşunlu’da kaçak yapı operasyonu  

Kurşunlu’da kaçak yapı operasyonu

Polisten Uyuşturucuya Şafak Baskını  

Polisten Uyuşturucuya Şafak Baskını