Bu Kategoridesiniz : / 20 Nisan 2018 Cuma 02:21

Gemlik’in marka değeri zirve yapacak

GTSO Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Adayı Paşa Ağdemir:

“Gemlik’in marka değeri zirve yapacak”

(CEMAL KIRGIZ) Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Adayı Paşa Ağdemir, Gemlik’in marka değerini zirveye taşımak için çaba gösterdiklerini vurgulayarak, 21 Nisan tarihinde yapılacak olan yönetim kurulu seçimleri sonrasında projeleri hayata geçireceklerini söyledi. 8 yıllık deneyimi olduğunu hatırlatan Paşa Ağdemir, yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra son 4 yıldır da meclis başkanlığı yaptığını anımsattı. Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nın sivil toplum örgütlerinin en önemli olanlarının başında geldiğine dikkat çeken Paşa Ağdemir, sanayicinin, tüccarın, üreticinin; tüketicinin, memurun, işçinin, esnafın, zeytin müstahsilinin, liman çalışanlarının ve öğrencilerin sorunlarına hâkim olduklarını savunarak; “Güçlü, etkin, yaptırımı olan, projeleri olan, çözüm odaklı, birleştirici ve Gemlik’in sanayisine, turizmine, limancılığına, zeytinciliğine hâkim, bu sektörlerin ilerlemesi için çaba gösteren deneyimli bir ekibiz. Sanayinin yanı sıra, sosyal ve kültürel hayata karşı da etkili bir GTSO olarak çalışacağız” dedi.

Meclis üyeliği seçimlerini de değerlendiren Paşa Ağdemir, GTSO üyelerinin tercihleriyle ortaya çıkan meclisin her bir ferdinin ve kurumunun ilçe menfaatlerine yönelik, çalışkan isimlerden oluştuğunu söyledi. Sandıktan çıkan sonucun üyelerinin takdiri olarak saygı görmesi gerektiğini ifade eden Paşa Ağdemir, Mahmut Solaksubaşı ve Sedat Aydın ile birlikte girdikleri yarıştan çıkacak sonucun da ilçenin kazancı olacağını kaydetti. Deneyimin yanı sıra projeleri olan bir ekip olduklarını anlatan Paşa Ağdemir, hükümeti, yerel yönetimleri, üyeleri, sivil toplum örgütlerini kapsayacak GTSO’yu ilçe adına ulusal ve uluslar arası alanda başarıyla taşıyacak çalışmalara imza atacakları sözünü verdi.

GTSO Yönetim Kurulu Başkan Adayı Paşa Ağdemir, ötekileştirmeden, birleştirici ve Gemlik için proje üreten, çözüm üreten, sorunlara duyarlı bir ekip olduklarını da açıklayarak, “Güçlü bir ekiple adaylığımızı açıkladık. Deneyimimizi Gemlik’in marka değerini zirve yaptıracak projeler, hizmetler, yatırımlar ve çalışmalarla taçlandıracağız. Her şey Gemlik için” diye konuştu.

gtso-akıt (2) gtso-meclis (6)

 benzer haberler

Sertaslan’dan zeytin ve zeytinyağı müzesi sözü  

Sertaslan’dan zeytin ve zeytinyağı müzesi sözü

Küçük Sanayi’de Bıyıklı Çoşkusu  

Küçük Sanayi’de Bıyıklı Çoşkusu

Eğitimde Çağ Atlıyoruz  

Eğitimde Çağ Atlıyoruz