Bu Kategoridesiniz : / 16 Mayıs 2018 Çarşamba 02:34

Gemlik’te Müzik Ve Sanat Gecesi

(CEMAL KIRGIZ) Gemlikli Sanatçı Ahmet Gültekin Müzik ve Sanat Merkezi’nin organize ettiği ve geleneksel hale gelen “Müzik ve Sanat Gecesi” etkinliği yoğun ilgi gördü. Yunus Emre Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı’nın yanı sıra MHP İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz ve çok sayıda davetli katıldı. Karakalem ve Yağlı Boya Sergisi büyük beğeni toplarken, Müzik ve Sanat Merkezi’nin yılsonu etkinlikleri de ayakta alkışlandı.

Bale Topluluğu “Periler” ve “Papatyalar” ın gösterimi geceye renk kattı. Diyansey Modern Dans Grubu gösterilerini, Piyano, Keman, Bağlama, Gitar resitalleri, solo ve koro gösterimleri takip etti. MHP Milletvekili Adayı Gülten Ayhan ve CHP İlçe Başkan Yardımcısı Hulusi Ateş Sanatçı Ahmet Gültekin’e çiçek takdim etti. Eğitimcilere, öğrencilere ve geleneksel hale gelen Müzik ve Sanat Gecesine katılan herkese teşekkürlerini ileten Ahmet Gültekin, sanatın birçok dalı ve müzik adına Gemlik’in rengi olmayı sürdüreceklerini kaydetti.

gemlik'te müzik ve sanat gecesi foto (1) gemlik'te müzik ve sanat gecesi foto (3) gemlik'te müzik ve sanat gecesi foto (4) gemlik'te müzik ve sanat gecesi foto (5)

 benzer haberler

Sertaslan’dan zeytin ve zeytinyağı müzesi sözü  

Sertaslan’dan zeytin ve zeytinyağı müzesi sözü

Küçük Sanayi’de Bıyıklı Çoşkusu  

Küçük Sanayi’de Bıyıklı Çoşkusu

Eğitimde Çağ Atlıyoruz  

Eğitimde Çağ Atlıyoruz