Bu Kategoridesiniz : / / / 07 Temmuz 2019 Pazar 23:13

GTSO 40 Yıllık Üyelerine Şeref Plaketi Veriyor

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, 40 yıl odaya kayıtlı üyelere “Şeref Plaketi” verme kararı alarak ziyaretler başlattı.

Geçtiğimiz günlerde, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Paşa Ağdemir, Başkan vekilleri Abdullah Kavlak, Semih Aşkın, yönetim kurulu üyeleri Alaattin Akcan, Şefik Yılmaz, Fatih Buluk, Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Genel Sekreter Agah Arda ve Kalite Akreditasyon Sorumlusu Pınar Akın ile birlikte, Sınırlı Sorumlu Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi, Pak Otel Sahibi Nuri Berkay Kumla ve Sınırlı Sorumlu 72 Nolu Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Yöneticilerini makamlarında ziyaret ederek, Şeref Plaketlerini verdiler.

İLK ZİYARET ESNAF SANATKARLAR KOOPERATİFİNE

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve yöneticileri odaya kayıtlı 40. yıl “Şeref Plaketi”ni vermek için önce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret etti.

Kooperatif  Başkanı Mevlüt Avcı, Oda yönetimine, “Birlikte olmaktan memnum olduk. Sivil toplum kuruluşlarının biraraya gelerek istişare etmeleri özlemimizdi. Belediye ve bizler Gemlik için birilikte çalışmalıyız.” dedi.

GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir de, “Biz de kurumumuz olarak her çeşit hizmetin içinde olmaktan ve diğer kurumlarla sorunların çözüm noktasında istişare etmekten mutluluk duyarız. Kapımız herkese açıktır.” dedi.

Görüşmeler sonunda, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Paşa Ağdemir 40. yıl şeref plaketini Mevlüt Avcı’ya verdi

PAK OTEL İŞLETMECİSİNE DE ŞEREF PLAKETİ

Ticaret ve Sanayi Odası heyeti daha sonra Pak Otel sahibi Nuri Berkay Kumla Otel Müdürü Sıddık Kahya adına işyerinde ziyaret ederek, odaya 40 yılın üzerinde kaydı bulunduğu için “Şeref  Plaketi” ile ödüllendirdi.

GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir burada yaptığı konuşmada, Nuri Kumla’nın uzun zamandır Gemlik turizmine hizmet ettiğini, ilçeye gelen misafirleri ağırladığını belirterek, “Kendisine verdiği hizmetler nedeniyle teşekkür ediyorum. Gemlik’in turizm açısından gelişme si için ilgili kuruluşların daha çok çaba sarf etmeleri gerektiğine inanıyorum.

Turizm dinamiklerinin arttırılması, yeni değerler yaratılması, Gemlik için çok büyük bir ihtiyaçtır.” şeklinde konuştu.

MARMARABİRLİK’E PLAKET

Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerin son uğrak yeri ise S.S. 72 Sayılı Gemlik Zeytin Tarım Satış Kooperatifi oldu.

Kooperatif Başkanı İbrahim Demir ve yönetimi tarafından karşılanan GTSO heyetine hoş geldiniz diyen Demir, “Marmarabirlik ülkemizin en büyük değerlerinden biridir.

Zeytini ve zeytinyağı ihracatında rekor üstüne rekor kırdı. Marmarabirlik dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu yolda başarılarının devamını diliyoruz.” dedi.

Ağdemir ise, her üyenin kendileri için çok önemli ve kıymetli olduğunu, her fırsatta onları dinlemek, çözüm üretmek için ziyaret ettiklerini belirterek şöyle konuştu:

“Odamızdaki üyeliği 40 yılı aşan üyelerimizi onurlandırmak istedik. Bu nedenle kurumunuz adına izle 40. yıl şeref plaketi sunuyor. Kabulünü rica ederiz.” dedi.

GTSOdan-şeref-plaketi-1 GTSOdan-şeref-plaketi-2 GTSOdan-şeref-plaketi-3

 benzer haberler

ADD’den dil devrimi programı  

ADD’den dil devrimi programı

Kent Konseyi’nden Kaymakam Dönmez’e ziyaret  

Kent Konseyi’nden Kaymakam Dönmez’e ziyaret

Ahmet Gültekin’den 10.Sanat Yılında Dev Konser  

Ahmet Gültekin’den 10.Sanat Yılında Dev Konser