Bu Kategoridesiniz : / 20 Nisan 2018 Cuma 02:19

İbrahim Ay’a Veda Yemeği

Gemlik Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü İbrahim Ay, Atatepe Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemekle ilçeye veda etti. Nilüfer Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne atanan ilçenin sevilen bürokratlarından İbrahim Ay adına Kaymakam Gürbüz Karakuş tarafından verilen veda yemeği yoğun ilgi gördü. Gemlik Belediye Başkanvekili Ercan Barutçuoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Avcı ve Vedat Büyükgölcigezli’nin yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Yüce, Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Barış Bozkurt ve İlçe Müftüsü Dr. Mehmet Reşat Şavlı’da veda yemeğinde hazır bulundular. Birçok bürokrat ve yöneticinin yanı sıra muhtarlar da İbrahim Ay’ın bu anlamlı gecesine katıldılar.

Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, ilçe bürokrasisine mühür vuran ve ilçe halkı ile bütünleşen İbrahim Ay’ın sevilen bir kişilik olduğunu vurguladı. 16 ay boyunca birlikte çalıştığı İbrahim Ay’ın deneyimi ile önemli çalışmalarda bulunduğuna dikkat çeken Karakuş, “Devlette değişim de önemlidir. Bürokrasi, devlet ve milleti için çalışan vatandaşın sıkıntılarını kendi sıkıntısından önemli gören İbrahim Ay’ı yeni görevinde de başarılı olacağına inanıyoruz. Mahkeme kadıya mülk değildir. Biz kendisinden hep memnunduk. Nilüfer halkı da bu deneyimli bürokrat ile tanışacaklar. Önemli olan bürokratların her yerde devleti ve milleti için çok çalışmasıdır” dedi.

25 yıldır Gemlik’te başarıyla çalışan İbrahim Ay’da, “Görev yaptığım 25 yıllık dönemde kamu hizmetlerinin yürütülmesinde iş sahiplerine ve vatandaşlara karşı devlet memurluğuna yakışır şekilde milli ve manevi değerlere, etik ilkelere, dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın siyasi düşünce gözetmeden mevzuat ve yasalara uygun hareketle çalıştım. Gemlik’teki görevimi bırakıyorum. Bu vesileyle başta beraber çalıştığım Kaymakamlarıma, Kurum Müdürlerine, Sivil Toplum Kuruluşlarına, mesai arkadaşlarıma ve bütün Gemlik halkına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

ibrahim ay yemek (1) ibrahim ay yemek (2) ibrahim ay yemek (3) ibrahim ay yemek (4) ibrahim ay yemek (5) ibrahim ay yemek (6) ibrahim ay yemek (7) ibrahim ay yemek (8) ibrahim ay yemek (9) ibrahim ay yemek (10) ibrahim ay yemek (11) ibrahim ay yemek (12) ibrahim ay yemek (13)

 benzer haberler

Gemlik Belediyesinden İstihdama Destek Sürüyor  

Gemlik Belediyesinden İstihdama Destek Sürüyor

Kumla Otobüslerinde 65 Yaş Üstü Ücretsiz Oldu  

Kumla Otobüslerinde 65 Yaş Üstü Ücretsiz Oldu

Saadet Partisinde İlk İsim ‘Cihangir Dinç oldu’  

Saadet Partisinde İlk İsim ‘Cihangir Dinç oldu’