Bu Kategoridesiniz : / 13 Aralık 2017 Çarşamba 00:28

Işık’tan muhtarlara veda yemeği

Ak Parti Gemlik ilçe başkanı Zafer Işık muhtarlarla veda yemeğinde bir araya geldi. Önümüzdeki Ocak ayında yapılacak olan Ak Parti ilçe kongresinde aday olmayacağını açıklayan Işık, Gemlik’teki muhtarlara verdiği öğle yemeğinde önümüzdeki iki gün içerisinde belirlenecek olan yeni ilçe başkanımızla birlikte yine partimize hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.

Süteks Izgara salonunda verilen veda yemeğinde konuşan Zafer Işık, 3 yılı ilçe başkanlığı olmak üzere 5 yıldır bulunduğum yönetimde sizlerle birlikte ilçemize hizmet vermeye çalıştık, muhtarlıklar olarak mahallenize yapacağımız hizmetleri yerine getirmeye gayret ettik, bir kısım yapamadığımız hizmetlere yetişemesek de elimizden gelen ölçüde gayrette bulunduk dedi. Bu süreçte şahsıma verdiğiniz desteklerden dolayı de teşekkür ediyorum diye konuşan Işık, sözlerini şöyle sürdürdü:

Beş yılı aşkın süre içerisinde çevresel imkanlarla, yetki sınırlarımız dahilinde bir şeyler yapmaya çalıştık, yerine getiremediğimiz istekleriniz de oldu, yetki dahilinde elimizden geleni yapmayı arzu ettik, zor bir şehir olan ilçemizin hızlı hareket halinde olmasından dolayı bu hıza ayak uydurmaya çalıştık diye sözlerini sürdüren Işık, önümüzdeki ilçe kongresine muhtarları onur konuğu olarak davet etti. Veda ziyaretlerinin önümüzdeki günlerde diğer Sivil toplum örgütleri ve kurumlarla devam edeceğini de sözlerine ekleyen başkanı Işık, benden yana hakkım helal olsun, sizlerde helal edin dilerek sözlerini sonlandırdı.

Öte yandan Ocak ayının ilk haftasında yapılacak olan Ak Parti kongresinde ilçe başkanlığı için üç adayın bugün (13 Aralık perşembe) Ankara’ya çağrıldığı öğrenildi. İlçe başkanlığı için adı geçen Murat Yavuz, Aykut Türe ve Yaşar İslam’ın bugün saat 14’de genel merkezde olacakları ve üç isimden birinin ilçe başkanı olarak belirleneceği öğrenildi.

zafer ışık muhtarlar (1) zafer ışık muhtarlar (3) zafer ışık muhtarlar (4) zafer ışık muhtarlar (5) zafer ışık muhtarlar (6)

 benzer haberler

Ortak Paydamız Gemlik’tir  

Ortak Paydamız Gemlik’tir

Cumhur İttifakının Sembolü Gemlik Olacak  

Cumhur İttifakının Sembolü Gemlik Olacak

Bölge Sorunlarımız Ekonomi Şurasında  

Bölge Sorunlarımız Ekonomi Şurasında