Bu Kategoridesiniz : / 15 Mart 2018 Perşembe 01:05

İyi Parti Ziyaretlerine Devam Ediyor

İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatı,  ziyaret programları kapsamında; Gemlik Cumhuriyet Başsavcılığı, Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığı, Gemlik Muhtarlar Derneği Şubesi ve Türk Metal Sendikası Gemlik Şubesi’ne ziyaretlerde bulundu.

Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ülger İYİ Parti Heyetini makamında kabul etti. Başkan Adnan Bıyıklı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunan Ülger, Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Afrin’de mücadele eden güvenlik güçlerimize başarılar diledikten sonra, ‘ülkemiz şu anda sıkıntılı günler yaşasa da bu günleri atlatıp iyi ve güzel günlere ulaşacağız, bundan umutluyum’ dedi. İyi dileklerinden dolayı Başsavcı Ülger’e teşekkür eden Adnan Bıyıklı, ‘bizler artık buradayız, siyaset yapıyoruz. Siyasetteki yıkıcı dilden uzak duruyoruz ve kimseye haksızlık ile ayrımcılık yapılmaması konusunda çok dikkatli hareket ediyoruz. Birleştirici, derleyici, olacağız. Sadece seçim zamanlarında değil; her zaman herkese yardımcı olacağız, ancak bizler de güvenlik görevlisi değiliz. Suç işleniyorsa, bunun engellenmesi konusunda; yetkili kurumların işlerini kolaylaştırmak bağlamında, elimizden ne geliyorsa yapacağız. Devletin tüm kademeleri ve STK lar ile uyumlu çalışacağız. Dayanışma ile 21. YY’a yakışan Gemlik’i yaratacağız.’

Başsavcı Ülger, siyasetin yalan ve hakaret ile yapılamayacağına değinerek,’ hakaret eden bunun sorumluluğunu üstlenir ve cezasını çeker’ diyerek hakaretin hukuki sorumluluklarını hatırlatması üzerine Adnan Bıyıklı, ‘parti olarak iyi bir yolda olduklarını. İyi giden her şeyi destekleyeceklerini, kimseyle dalaşmadan tertemiz bir siyaset yapacaklarını belirtti.

Gemlik İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden İYİ Parti Heyeti, İlçe Jandarma Komutanı Barış Bozkurt tarafından karşılandı. İyi niyet temennilerinde bulunan Bozkurt, ‘siyasete yeni bir soluk geldi sizlerle’ dedi. Teşekkür eden Adnan Bıyıklı, ‘Gemlik siyasi hayatında yerimizi aldık. Gemlik’in akıllı insanlarını, güzel insanlarını bir araya getirdik. Siyasi ve bireysel olarak, bizden kaynaklı hiçbir sorun olmaz. Yaşam kalitesini artırmak için yerel yönetime talibiz’ dedi. Bıyıklı, yaşam kalitesini eğitim ile artırmak niyetinde olduklarından bahsetti.

İYİ Parti, Gemlik Muhtarlar Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi. İYİ Partililer, dernek Başkanı Necmettin Şanlı, yönetim kurulu üyeleri ve muhtarla tarafından karşılandılar. Başarı dilekleri ile söze başlayan Şanlı Gemlik’te kentsel dönüşüme değindi. Ayrıca muhtarlar, ‘metronun Gemlik ve Orhangazi’ye kadar getirilmesi için gereken çalışmaların yapılmalıdır’ dediler. Söz alan Adnan Bıyıklı, belediye başkanlığını kontrol edilebilen ve denetlenebilir hale getireceklerini söyleyerek; beraber çalışacağız, tüm muhtarlarımız kendilerini birer meclis üyesi farz edecek ve bizleri yönlendirip köylerde ve merkezde hizmet projelerine imza atacağız. Kentsel dönüşümü kontrollü yapacağız. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde yapıldığı gibi 3-5 kişi ile değil, toplumun her kesimi ile birlikte olup ayrımcılık yapmayacağız’ dedi. Yine ziyaret programı kapsamında Dr. Ziya Kaya Mh. Muhtarı Enver Çelik de ziyaret edildi.

İYİ Parti Temsilcileri, Türk Metal Sendikası Gemlik Şubesini ziyaret etti. Heyet, Şube Başkanı Kemal Durmaz tarafından karşılandı. İşçilerin sorunları ve çalışma koşullarındaki iyileştirilebilir hususlar hakkında İYİ Parti’li temsilcilere bilgilendirmede bulunan Durmaz, Adnan Bıyıklı’ya ‘eğer seçilirseniz işçilerin şartlarının iyileştirilmesi konusunda planlarınız nedir?’ Diye sordu. Bunun üzerine Adnan Bıyıklı, beraber çalışmalar yapıp, beraber hareket edeceğiz. Gemlik bir sanayi şehri, işçi kardeşlerimizin sorunlarını ortaklaşa çözeceğiz’ yanıtını verdi.

iyi parti ziyaretleri (1) iyi parti ziyaretleri (10) iyi parti ziyaretleri (9) iyi parti ziyaretleri (8) iyi parti ziyaretleri (7) iyi parti ziyaretleri (6) iyi parti ziyaretleri (5) iyi parti ziyaretleri (4) iyi parti ziyaretleri (3) iyi parti ziyaretleri (2)

 benzer haberler

Şehit Abdullah Olçok Spor Salonu Hizmete Açıldı  

Şehit Abdullah Olçok Spor Salonu Hizmete Açıldı

Küçük Sanayi Kavşağına Makyaj  

Küçük Sanayi Kavşağına Makyaj

Atık Araç Lastikleri Toplanıyor  

Atık Araç Lastikleri Toplanıyor