Bu Kategoridesiniz : / / / / 09 Ağustos 2019 Cuma 02:24

İyi Parti’den CHP ve Muhtarlara ziyaret

İYİ Parti İlçe Yönetimi çalışmalarında hız kesmiyor .  Dün ilk olarak CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar ve İlçe Yönetimini ziyaret eden İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz ve Yönetim Kurulu üyeleri Millet İttifakından duydukları karşılıklı memnuniyeti ve İttifakımızın başarısı, devamlılığı neticesinde gerçekleşecek  Gemlik’imizin gelişmesine dair projeler üzerine konuştular.

Cumhuriyet Halk Partisi ziyaretinin sonrasın da Kayhan Mahallesi Muhtarı Şükrü Beki, Orhaniye Mahallesi Muhtarı Arif Vural, Yeni Mahalle Muhtarı Nazmi  Sevim, Eşref Dinçer Mahallesi Muhtarı Yusuf Güngör Al ve Osmaniye Mahallesi Muhtarı Mustafa Altay’ı ziyaret eden İyi Partililer  Gemlik’in sorunları ve çözümleri üzerine istişarelerde bulundular.

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan İyi Parti yönetimi, Gençlik Kolları, Genel Başkan Meral Akşener ve Genel Başkan Yardımcıları, aynı zamanda Bursa Milletvekillerimiz Ahmet Kamil Erozan ve İsmail Tatlıoğlu ve Bursa heyetiyle birlikte Kaz Dağlarında Su Ve Vicdan Nöbetinde olduklarını söylediler. İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz; Gemlik’te Her şey İYİ Olacak diyerek Kurban Bayramı’nın 2. Günü parti binasında yapılacak bayramlaşma törenine tüm üye ve vatandaşları davet etti.

iyi parte (1) iyi parte (2) iyi parte (3) iyi parte (4)

 benzer haberler

Meslek odalarından Karagöl seferberliği  

Meslek odalarından Karagöl seferberliği

Mehmet Yatağan Gemlik Basketbol’da  

Mehmet Yatağan Gemlik Basketbol’da

Kedi evleri Gemlik Belediyesi’nden  

Kedi evleri Gemlik Belediyesi’nden