Bu Kategoridesiniz : / 13 Nisan 2018 Cuma 02:30

Karslılardan İyi Parti’ye ziyaret

Kars Ardahan Iğdır illeri Kültür ve yardımlaşma Derneği İyi Parti ilçe teşkilatına ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerinde  bulundular. Geçtiğimiz ay olağan kongresini tamamlayarak  yönetim ve ilgili organların oluşumunu tamamlayan İyi Parti ilçe yönetimi ile parti binasında bir araya gelen Kars Ardahan Iğdır Derneği yöneticileri yaklaşık bir saat süren bir ziyaret ile bir araya geldiler.

Dernek Başkanı Vural Parlak ve yöneticileri ağırlayan İyi Parti Gemlik ilçe başkanı Adnan Bıyıklı ve partililerle yapılan görüşmede Gemlik ve ülke gündemi değerlendirildi. Dernek hakkında bilgilendirme yapan başkan Vural Parlak, yöre insanı olarak dernek çatısı altında siyaset yapılmadığını, her görüşten partilinin olduğu derneğimizde her siyasi partiye eşit mesafede olduklarını dile getirdi. Etnik köken olarak Türiye’nin en geniş yelpazesine sahip olduklarının da altını çizen Parlak, Milli bütünlüğümüz başta olmak üzere dernek çatısı altında birlik ve beraberlik içerisinde faaliyetlerini sürdürdüklerini dile getirdi.

İyi Parti ilçe başkanı Adnan Bıyıklı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiği sözlerinde, ülkü bütünlüğü ve milli birlik beraberlik hususunda aynı düşünceleri paylaştıklarını,  olmazsa olmaz en büyük değerimizin birlik ve beraberlik olduğunu vurguladı. Parti olarak başta tüm Türkiye olmak üzere Gemlik’te de 80 milyonun tamamına talip olduklarını dile getiren Bıyıklı her partiye oy veren, her görüşe sahip olan tüm halkımız bizim insanımızdır dedi. Ziyaret sohbet havasında içilen çayların ardından çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

KARSLILAR İYİ PARTİ (1) KARSLILAR İYİ PARTİ (2) KARSLILAR İYİ PARTİ (3) KARSLILAR İYİ PARTİ (4) KARSLILAR İYİ PARTİ (5) KARSLILAR İYİ PARTİ (6) KARSLILAR İYİ PARTİ (7) KARSLILAR İYİ PARTİ (8) KARSLILAR İYİ PARTİ (9) KARSLILAR İYİ PARTİ (10)

 benzer haberler

Sertaslan’dan zeytin ve zeytinyağı müzesi sözü  

Sertaslan’dan zeytin ve zeytinyağı müzesi sözü

Küçük Sanayi’de Bıyıklı Çoşkusu  

Küçük Sanayi’de Bıyıklı Çoşkusu

Eğitimde Çağ Atlıyoruz  

Eğitimde Çağ Atlıyoruz