Bu Kategoridesiniz : / / / 31 Mayıs 2019 Cuma 03:48

Kasım Demir Karate Federasyonu Eğitim Kuruluna Seçildi

Gemlik Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate DO antrenörü Kasım Demir Karate Federasyonu Eğitim Kuruluna getirildi.

  1. Dan Sahibi Başarılı Antrenör Kasım Demir’in bu göreve seçilmesi, Belediye Spor Kulübü ve ilçede sevinç yarattı. Yüksek DAN sahibi, tercihen yüksek okul mezunu karateciler arasından ve Disiplin Talimatı hükümlerine göre ceza almamış olma şartı aranan Eğitim Kuruluna getirilen Kasım Demir, “ Eğitim Kurulu üyesi olarak kurul tarafından yapılması gereken görevlerin düzenli yürütülmesini sağlamak, kurul üyelerine görev vermek ve verilen görevlerin takibini yapmak, kurul içinde ki bütünlüğü sağlamak” gibi görevlerde bulunacağını söyledi.

Gemlik Belediye Spor Karate Takımının başarısının yanı sıra Bölge de Karate Sporunun da gelişmesi için yoğun çaba harcayan Sensei Kasım Demir, Karate sporu ile ilgili her türlü eğitim ihtiyaçlarını saptama; Bölgemizdeki Sporcu, antrenör, yönetici ve diğer elemanların yetiştirilmesi, geliştirilmesi için eğitim planı ve programlarını hazırlamak, Teknik Kurul ile iletişim kurarak teknik altyapının ve yaygınlığın artması için projeler geliştirip uygulamasını sağlamak, Karate sporu ile ilgili standart antrenman programını yapmak, İllerde İl Temsilcileri ile iletişim kurmak, Federasyon tarafından yapılan yıllık antrenör vizelerin haricinde ihtiyaç olursa, Bölge antrenörlerinin yıllık antrenör vizelerini yapmak, Federasyona bildirmek üzere Bölge Temsilcisine teslim etmek. İller düzeyinde Karate eğitimi ile ilgili olarak antrenör ve diğer elemanların çalışmalarını izlemek gibi, Karate Sporunun gelişiminde etkin görevde bulunacak.

  1. DAN Sahibi Sensei Kasım Demir, kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür ederek, Belediye Spor Yöneticileri ve öğrencilerine de teşekkür etti.
  2. KASIM DEMİR KARATE FEDERASYONU EĞİTİM KURULUNA GETİRİLDİ FOTO (1) KASIM DEMİR KARATE FEDERASYONU EĞİTİM KURULUNA GETİRİLDİ FOTO (2)

 benzer haberler

Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması  

Belediye ekiplerinden Ata Mahallesi çıkarması

Letonya Daugavpils Üniversitesi’nden Gemlik’e davet  

Letonya Daugavpils Üniversitesi’nden Gemlik’e davet

Başıboş eşeklere belediye sahip çıktı  

Başıboş eşeklere belediye sahip çıktı