png kavlak, tepe, solaksubaşı
ergenler üst reklam

Koç yeniden Gemlikspor’un Başına Geçmeli

09 Kas 2015 Pts 2:41
Bu haber 3.976 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi
Davetiye-Dunyasi-Reklam-Popup_4342-1

Altı yıl önce kapanmak üzere olan Gemlikspor’u  kaymakamlıktan devir alıp 6 yıl boyunca Gemlikspor’a suni  çim saha ve tesis kazandırmanın yanında 30 yıllık özlemi sona erdirerek, Gemlikspor’a beklenen şampiyonluğu yakalatarak bölgesel amatör lige çıkarmaya başaran Koç ve yönetimidir.

Süper Amatör Kümede harcanan paranın 3 katının, sadece BAL Liginde kalıcı olmak için harcanması gerekiyor. Buradan çıkıp profesyonel lige hak kazanmak içinse, daha fazlasına ihtiyaç var. Eski Gemlikspor Başkanı Orhan Koç ve Yönetimi Bu konuyu hep dile getirdi. Kaymakamımızın da öncülüğünde, Gemlik Kaymakamlığında Belediye Başkanı, Ticaret Odası ve Ticaret Borsası ile Gemlikspor kulübümüzü profesyonel lige taşımak için toplantılar yapıldı, ilk toplantı faydalı geçti. Sonrasında sorunlar çıktı ve konu sürüncemede kaldı.

Eski Gemlikspor Başkanı Orhan Koç ve Yönetimi, Daha sonrasında Farklı bir girişimlerde bulunarak AK Parti, CHP ve MHP İlçe Başkanlarını ve teşkilatlarını işin içine sokmak için kendileri ile bir araya gelindi. Birlikte hareket etme kararı alındı ama sonrasında onun da arkasında durulmadı.

Koç ve Yönetimi Bu sorunları gördü ve olağanüstü kongre kararı alarak, yapmak isteyen varsa yapabilir yoksa Kaymakamlığa anahtarı teslim edileceklerini dile getirdiler.Belki burda bir hata yapıldı bu büyük başarıdan sonra bırakmamalıydı, Koç yeterli desteği göremeyince boyle bir karar aldı ve üzüldüm ..

Böyle önemli hedeflere bütçeniniz olmadan nasıl ulaşabilirsiniz ki?

Daha sonrasında olağan üstü kongrede sorumluluğu alıyoruz diye Sn.Cumhur Aydın ve yönetimi Gemlikspor’un başına geçti . İlk konuşmalarında 20 senelik bir yönetim kurduklarını , Hiçbir ayrım yapmadan çalışıcaklarını biz bu yükün altından kalkıcaklarını, Kimse destek olmasa bile biz bunu başaracaklarını dile getirdiler. Yöneticilik ve Kulüpcülük sorumluluk isteyen ,hele Bal Ligine çıkmış bir takım içinde büyük sorumluluklar isteyen bir yapıydı.Takdirle karşıladık ,tebrik ettik Gemlik sahipiz değil dedik ve elimizden geldikçe herkes destek olmaya söz vermişti.

Görüyoruz ki henüz daha bir kaç ayı geçtiğimizde büyük çatlaklar oluştu. Kampa giden oyuncuların otelin paralarının odenmemesi yüzünden rehin kalmaları ve Beyhan Hocanın istifası daha sonrasında oyuncuların antremana çıkmamaları ,bunlar Gemlikspor Tarihinde olmamış vakalardı. Bırakın bunu Bal Ligine çıkmadan ve rezil olduk. Şimdi ise istifa çatlakları oluştu ve darmadağan Gemlikspor…

Şu an itibarı ile Orhan Koç Gemlikspor’un en değerli başkanı durumundadır.Orhan Koç Gemlikspor sayesinde Gemliğimizi “Ben Gemlikliyim” diyenlerden daha çok tuttu ve sevdi, Koç tekrardan bu kulübün başına geçmeli en azından bu sene bal liginde bu takımı tutmalı bir daha ki sezona daha güçlü Gemlikspor İçin uğraşmalı. Gemlikspor’a gönül vermiş taraftarlarımızın buna el atıp eski başkanı tekrardan göreve getirmelidir. Hepimizin hataları var, her insan gibi bunları geride bırakıp Sn. Orhan Koç’u tekrardan başa getirmeliyiz, umuyorum ki eski başkan tekrardan bu göreve talip olucaktır, olmalıdır.

çetin bakır

kültür siteye

Benzer Haberler

Suriye meselesi.. Surye’de iç savaş çıkmıştı, bizimkiler Esad’ı devirmek (!) hayaliyle...

Yorum 
0

Oysa bir şiir bile yeter zihinleri, akılları, kalpleri, ruhları ve dahi insanları birbirine bağlamaya....

Yorum 
0

“Türkiye gerçekten tuhaf ülke oldu. Ortaya çıkan bazı tipleri görünce bunu daha iyi anlıyoruz....

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:
CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

gemlik-belediyesi-refik-yilmaz-site bütünler siteye

Binalar Kamulaştırılıyor Mah...

Gemlik Belediyesi, kamulaştırdığı binaları yıkarak ilçeye nefes […]

Bursaspor Taraftarlar Derneğ...

Gemlik Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Cihan Gökmen, […]

Denizler ve sahiller artık d...

     Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Büyükşehir […]

Hasan Çetin Okulları Yazlıkç...

Özel Hasan Çetin Anadolu Lisesi öğretmen ve […]

POPÜLER HABERLER

Küçükkumla’da bıçaklı Cinayet...

Küçükkumla mahallesinde meydana gelen olayda bir kadın […]

Balıkpazarında Cinayet

Gemlik’te Balıkpazarında meydana gelen olayda bir kişi […]

Ağırbaş ve Evrensel ailesinin mutlu...

Ağırbaş ailesinden Ahmet Ağırbaş’ın kızkardeşi, Ayfer Ağırbaş’ın...

Serbest bölgede feci kaza 2 ölü, 3 ...

Gemlik Serbest Bölge Gümrük Müdürlüğü önünde Gümrük […]

Umurbey yolunda can pazarı; 1 ölü, ...

Umurbey Gemlik yolunda, Umurbey’den aşağıya inen 16 […]

Gemlik’te Motosiklet Kazası 2 Yaral...

Gemlik’te akşam saatlerinde meydana gelen kazada, 2 […]