Bu Kategoridesiniz : / 16 Ağustos 2018 Perşembe 02:24

Limak Enerji Çevre Timi, Doğayı Korumaya Devam Ediyor

Limak Enerji Çevre Timi, doğayı korumaya devam ediyor. Daha fazla Küreklidere Şelalesi, Mudanya merkez ve Kumyaka çevre dostu temizlik görevini yürüten Çevre Timi’nin yeni adresi Yalova oldu.

Düzenli olarak özlerine devam eden Limak Enerji Çevre Timi, Yalova Çınarcık’ta bulunan Hasan Baba Piknik Alanının çevresini temizleyerek, sosyal alanlardaki alanın doğal modeli olan kavuşturdu.

“Hayatı Aydınlatıyor, Doğayı Koruyoruz”

Limak Enerji şirket çalışanlarının oluşturduğu Çevre Timi, faaliyet gösterdiği 4 ilde çevre temizliği, sağırlık yaratmayı anlamyor. Yalın’da Yalova’da faaliyetlerini sürdürecek şekilde sloganıyla yola çıktık diye “Hayati aydınlatıyor, doğayı koruyoruz”. Hasan Baba piknik bir bakış açısı bir görünüme kavuşturan Çevre Timi Üyeleri, vatandaşların sağlıklı bir ortamda piknik yapmalarına zemin oluştururken; doğal miraslarımızı korumalıyız.

Çevre Timi üyeleri, “Her bir birey çevrenin temiz kalmasını sağlıyoruz” diye ekliyor. Birinde doğanın birer parçasıyız. Doğaya karşı onun zararına, dolaylı olarak bizlere de zararı var, bu bilinçle hareket etmeliyiz. “Dedi. Doğaya bırakılan plastik poşet, pet şişe, ambalaj, gıda ve kağıt gibi atıkları toplayan Çevre Timi, örnek projesini devam ettirdik.

Doğa Dostu Şirket Limak Enerji

LimakEnerji, sadece Çevre Timi ile değil, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile yaratılıyor. “Yeşil Dönüşüm Ormanları” Projesi ile hesaplanan ve 50 TL kağıttan üretilmiş kağıttan, 50 adet kağıttan, 4 adet çevre korumadan, doğaya kazandıracakları, çevreden temizlemesinden örnek projelere imza atıyor.

LİMAK (1) LİMAK (2)

 benzer haberler

Kadınlar plajı yenilendi  

Kadınlar plajı yenilendi

Kaldırım Ve Yol Kenarları Nefes Alsın Projesi  

Kaldırım Ve Yol Kenarları Nefes Alsın Projesi

Başkan Serintürk, Demirsubaşı mahallesinin ihtiyaçlarını dinledi  

Başkan Serintürk, Demirsubaşı mahallesinin ihtiyaçlarını dinledi