Bu Kategoridesiniz : / / / / / 10 Eylül 2019 Salı 01:44

Muhammet Kantar’ın gururlu günü

Gemlik esnaflarından Esnaf Odası başkan yardımcısı Muhammet Kantar’ın oğlu Volkan ile Sami Oktan’ın kızı Meleknur evlenerek Dünya evine girdi.

Önceki gün Pırıltı Düğün salonunda yapılan görkemli düğün Gemlik’in yanı sıra Bursa’nın da iş ve siyaset dünyasını bir arayla getirdi. Şükran – Sami Okman çiftinin güzel kızları Meleknur ile Mine – Muhammet Kantar’ın yakışıklı oğlu Volkanı’ın nikahını belediye başkanı Mehmet Uğur Sertaslan kıydı. Tüm siyasi parti temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği düğün merasimine Gemlik’in iş dünyası da ilgisiz kalmadı. Yoğun katılıma salonun yetersiz kalması üzerine balkonlara masalar kurularak konuklar ağırlanmaya gayret edildi. Düğün törenine Bursa milletvekilerinin yanı sıra üst düzey bürokratlar da ilgi gösterdi.

Uzun yıllardır esnaf odası başkan yardımcılığı görevinde bulunan Muhammet Kantar bu anlamlı gününde yalnız bırakmayan konuklarıyla tek tek ilgilenmeye gayret gösterdi. Muhammet ve Mine Kantar çifti iki erkek evladının ilkinin mürüvvetini görmenin gururunu yaşadıkları düğün töreni gece geç saatlere kadar sürdü.

muhammet kantar düğün (1) muhammet kantar düğün (2) muhammet kantar düğün (4) muhammet kantar düğün (5) muhammet kantar düğün (7) muhammet kantar düğün (8)

 benzer haberler

ADD’den dil devrimi programı  

ADD’den dil devrimi programı

Kent Konseyi’nden Kaymakam Dönmez’e ziyaret  

Kent Konseyi’nden Kaymakam Dönmez’e ziyaret

Ahmet Gültekin’den 10.Sanat Yılında Dev Konser  

Ahmet Gültekin’den 10.Sanat Yılında Dev Konser