Bu Kategoridesiniz : / / / / / 07 Ekim 2019 Pazartesi 00:45

‘Para Değil Mama Getir’ Etkinliği

Gemlik Kent Konseyi Spor Meclisi Yöneticisi ve Zumba Eğitmeni Nimet Gündoğdu “Para değil mama getir” sloganı ile farkındalık yaratmak için düzenlemiş olduğu etkinliğe 1200 öğrenci katıldı.

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel düzenlenen etkinlikte Nimet Gündoğdu, “Zumba yapmak isteyen çocukların okula gelirken yanlarında kedi veya köpek maması getirmelerini rica ettik. 11 Eylül İlkokulu bahçesinde 1200 öğrenci katılım gösterdi ve büyük bir çoğunluğu yanlarında kedi ve köpek maması getirdi. Toplanan mamaları Gemlik Umurbey Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ne bağışladık. Etkinliğe destek olan Zumba eğitmeni arkadaşlarım Funda Doğu ve Meltem Aydın’a, okul müdürü Abdülillah Bilir’e, Gemlik Kent Konseyi’ne, Gemlik Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Veteriner Hekim Hakan Uğur’a, öğretmenlerimize ve tabii ki öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

1200 öğrenci ile Zumbakids etkinliği sonucu kedi ve köpek maması bağışlayan öğrencilere teşekkür eden Gemlik Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Veteriner Hekim Hakan Uğur, “Bu etkinlikte emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum, çocuklarımızın hayvan sevgisini küçük yaşlarda çeşitli etkinliklerle arttırmak gerçekten çok önemli. Tüm öğrenci, öğretmen ve velileri kutluyorum.” şeklinde konuştu.

Etkinlik sonunda hem eğlendiklerini hem de sokak hayvanlarına mama bağışladıkları için mutlu olduklarını ifade eden çocuklar Nimet Gündoğdu’ya teşekkür etmeyi unutmadılar.

ZUMBA MAMA BAĞIŞI-1 ZUMBA MAMA BAĞIŞI-2

 benzer haberler

Yıldız: Marmarabirlik Üreticinin Hayallerini Yıkmıştır  

Yıldız: Marmarabirlik Üreticinin Hayallerini Yıkmıştır

Kurşunlu’da kaçak yapı operasyonu  

Kurşunlu’da kaçak yapı operasyonu

Polisten Uyuşturucuya Şafak Baskını  

Polisten Uyuşturucuya Şafak Baskını