Bu Kategoridesiniz : / 14 Haziran 2018 Perşembe 03:20

Ramazan Bayramını Kutluyoruz

Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Ramazan Bayramı nedeniyle bir açıklamada bulundu. Bayramların birleştirici ve bütünleştirici özelliğinin yanında, gelenek ve göreneklerimizin gelecek kuşaklara aktarılması bakımından da toplumsal hayatımızda önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Gürbüz Karakuş, “Birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevgiyle kucaklaşmanın sağlandığı, küskünlük ve dargınlığın son bulduğu, dostluk, saygı, sevgi, huzur ve yardımlaşma ve dayanışmanın arttırıldığı; aile büyüklerimizin, akrabalarımızın, dost ve komşularımızın, hastaların, yaşlıların ve kimsesizlerin ziyaret edildiği müstesna günlerdir Bayramlar” dedi.

Huzur ve barış ortamını sürdürmek, kardeşlik duygularımızı geliştirmek için daha fazla gayret gösterilmesi gerektiğine dikkat çeken Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Gemliklilerin Ramazan Bayramlarını kutladığını söyledi.

Gemlik’te Ramazan Bayramı protokol bayramlaşması 15 Haziran 2018 Cuma günü, Bayramın birinci gününde Sosyal Yaşam Merkezinde yapılacak. Saat 10’00’da başlayacak olan protokol bayramlaşması, Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Şehit ve Gazi Aileleri ve hasta ziyaretleri ile devam edecek.

kaymakam gürbüz karakuş

 benzer haberler

Zeytinin Kaderini Değiştireceğiz  

Zeytinin Kaderini Değiştireceğiz

Özel Hatem’de Şiir Günleri  

Özel Hatem’de Şiir Günleri

CHP’li Kadınlar Kırsala Ağırlık Verdi  

CHP’li Kadınlar Kırsala Ağırlık Verdi