Bu Kategoridesiniz : / / / 03 Haziran 2019 Pazartesi 04:04

Ramazan Bayramını kutluyoruz

Dini bayramlarımızdan birincisi Ramazan bayramını  kutluyoruz. Birinci günü ile yarın kutlamaya başlayacağımız ramazan bayramı 3 gün sürecek. Perşembe günü bitecek olan bayramın ardından Cuma gününün de tatil olmasıyla 9 sürecek olan bayram tatili haftaya pazartesi son bulacak.

Gemlik’te bayram kutlaması isi bu yıl önceki yıllardan  farklı olarak bayram namazı sonrası Merkez Asım Kocabıyık camii çıkışında yapılacak. Gemlik kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Bayram kutlamaları içerisinde, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma komutanlığı ve Şehit ve Gazi aileleri ziyaret edilecek.

Ramazan bayramını kutlayan Gemlik kaymakamı Kemal İnan yaptığı yazılı açıklama ile Gemlik halkının bayramını kutlayan şu mesajı yayınladı. Kaymakam İnan’ın mesajı şu şekilde:

Ülkemizde ve ilçemizde yaşayan bütün vatandaşlarımızın, mesai arkadaşlarımın, kamu kurum ve kuruluşlarımızın, emniyet personelinin, askeri ve sivil personelin, amir ve memurlarının sivil toplum kuruluşlarımızın ve basınımızın bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, bayramın huzur ve esenlik içerisinde geçmesi dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunarım.

kaymakam inan

 benzer haberler

ADD’den dil devrimi programı  

ADD’den dil devrimi programı

Kent Konseyi’nden Kaymakam Dönmez’e ziyaret  

Kent Konseyi’nden Kaymakam Dönmez’e ziyaret

Ahmet Gültekin’den 10.Sanat Yılında Dev Konser  

Ahmet Gültekin’den 10.Sanat Yılında Dev Konser