Bu Kategoridesiniz : / / / 08 Şubat 2019 Cuma 00:20

Sertaslan Ve Bozbey Stk’larla Buluştu

(CEMAL KIRGIZ HABERİ) Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ve Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uİğur Sertaslan Gemlik Ramada Otelde STK Temsilcileri ve Muhtarlarla bir araya geldiler. CHP Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra İYİ Parti İlçe Teşkilatı tarafından da desteklenen yemekli organizasyonda Bozbey ve Sertaslan projelerini anlatıp, ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, kent yöneticiliği sözü verdiler. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Paşa Ağdemir, Ticaret Borsası Başkanı Özden Çakır, Ziraat Odası Başkanı Ali Çelik ve ADD Başkanı Muhammet Usta’da toplantıda yer aldı. STK Temsilcileri ve Muhtarlar da yoğun ilgi gösterdi.

Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantının açış konuşmasını CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar yaptı. Toplumdaki değişim beklentilerine değinen Cemil Acar, Bursa’da Mustafa Bozbey Gemlik’te de Mehmet Uğur Sertaslan ile 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlere projelerle iddialı biçimde hazırlandıklarını söyledi.

CHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey’de, Bursa’yı her alanda lider şehir yapma sözü vererek, Mehmet Uğur Sertaslan’a yönelik desteklerini vurguladı. Gemlik’e yapılacak çok iş olduğunu ifade eden Bozbey, hizmlet ve yatırımları denizle, sahille, sporla, sanat ve kültürle birleştireceklerini kaydetti. Bursa’nın bütün ilçelerini ve Gemlik’i daha yaşanabilir, yaşam standartları daha yüksek bir şehir haline getireceklerini anlatan Mustafa Bozbey, iş birliğiyle, katılımcı projelerle, sorun, görüş ve önerileri dikkate alarak birlikte yönetim sözü verdi.

CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan’da, slayt gösterimli projelerini açıkladı. Kent Yöneticiliği, ortak akılla birlikte hareket etme, projelere kentliyi dahil etme gibi hedeflerini anlatan Mehmet Uğur Sertaslan, “Gemlik’e birçok hizmet ve yatırım yapacağız. Ama bir şey yapmayacağız. Bizim projemizde, hedefimizde ötekileştirme yoktur. Ayrıştırma yoktur. Gemlik’i kucaklayacağız” dedi.

Gemlik için hazırladıkları bütün projelerin, halka yönelik bir öneri olduğunu bir kez daha vurgulayan CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan, Kamuoyunun kafası karışmaması için, proje süreci, bütçesi ve belediyelerin yetki alanı konusunda da çarpıcı açıklamalarda bulundu. CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan, “Belediye Başkanlığı makamı doğru işlerin yapılmasını sağlama yeridir. Bazı projeler Büyükşehir Belediyesi ya da başka kurumların yetkisinde diyenler olabilir. Bizim görevimiz proje hazırlamak, destek olmak, öncü olmaktır. Gemlik’e yakışacak projeleri yatırıma dönüştüreceğiz. Ancak bunları önce Gemlik halkına, orada yaşayan mahalle sakinlerine, işlerliği olan, işlerlik kazandıracağımız Kent Konseyine ve akademik kuruluşlara sunacağız. Yatırımların bütçesinde karşılığı olacak ve bunu herkes görecek. Gemlik Halkına şeffaf Belediyecilik konusunda örnek olacağız. Bizim projelerimiz öncelikli olarak halka yönelik önerilerimizdir. Halkın istemediği hiçbir çalışmayı, hiçbir projeyi yaşama geçirmeyeceğiz” dedi.

SERTASLAN VE BOZBEY STK'LARLA BULUŞTU FOTO (1) SERTASLAN VE BOZBEY STK'LARLA BULUŞTU FOTO (2) SERTASLAN VE BOZBEY STK'LARLA BULUŞTU FOTO (3) SERTASLAN VE BOZBEY STK'LARLA BULUŞTU FOTO (4) SERTASLAN VE BOZBEY STK'LARLA BULUŞTU FOTO (5) SERTASLAN VE BOZBEY STK'LARLA BULUŞTU FOTO (6) SERTASLAN VE BOZBEY STK'LARLA BULUŞTU FOTO (7) sertaslan ve bozbey

 benzer haberler

Meslek odalarından Karagöl seferberliği  

Meslek odalarından Karagöl seferberliği

Mehmet Yatağan Gemlik Basketbol’da  

Mehmet Yatağan Gemlik Basketbol’da

Kedi evleri Gemlik Belediyesi’nden  

Kedi evleri Gemlik Belediyesi’nden