Bu Kategoridesiniz : / / 23 Nisan 2019 Salı 02:04

Siyaset Ve Sivil Toplum Örgütlerinden Örnek Dayanışma

(CEMAL KIRGIZ HABERİ) Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’a yönelik tebrik ziyaretleri sürüyor. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde yaptığı bütün çalışmalarda, barış, kardeşlik, birlik ve beraberlik mesajları veren Mehmet Uğur Sertaslan’a siyasi partilerin yanı sıra sivil toplum örgütlerinden de yoğun ilgi var. CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu ve İl Başkanı Hüseyin Akkuş’u makamında ağırlayan Mehmet Uğur Sertaslan, MHP İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz ve yönetimi ile MHP’li meclis üyelerini de kabul etti.

İYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, BBP Belediye Başkan Adayı Hacı Ömer Yavuz ve İlçe Başkanı Dursun Yavuz’u da örnek dayanışma kapsamında ağırlayan Mehmet Uğur Sertaslan, hizmet, yatırım ve projelere yönelik katılımcılık ilkesi konusunda da vurgusunu tekrarladı. Sivil Toplum Örgütlerini de makamında ağırlayan Mehmet Uğur Sertaslan, Hünkâr Hacı Bektaş-i Veli Derneği yönetimini de makamında konuk etti. Sertaslan’a STK ve vatandaşlardan da ziyaretçi akını sürüyor.

SİYASET VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN ÖRNEK DAYANIŞMA FOTO (1) SİYASET VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN ÖRNEK DAYANIŞMA FOTO (2) SİYASET VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN ÖRNEK DAYANIŞMA FOTO (3) SİYASET VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN ÖRNEK DAYANIŞMA FOTO (4) SİYASET VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN ÖRNEK DAYANIŞMA FOTO (5) SİYASET VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN ÖRNEK DAYANIŞMA FOTO (6) SİYASET VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN ÖRNEK DAYANIŞMA FOTO (7) SİYASET VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN ÖRNEK DAYANIŞMA FOTO (8)

 benzer haberler

Sertaslan, “Gelecek nesillere zeytinyağı kültürünü aktaracağız”  

Sertaslan, “Gelecek nesillere zeytinyağı kültürünü aktaracağız”

Zeytinin başkentine 18 milyonluk yatırım  

Zeytinin başkentine 18 milyonluk yatırım

Veteriner Hekim Dr. Hakan Uğur Sağlık İşleri Müdürü oldu  

Veteriner Hekim Dr. Hakan Uğur Sağlık İşleri Müdürü oldu