Bu Kategoridesiniz : / / / 02 Ağustos 2019 Cuma 03:02

Ticaret Borsası Temmuz Ayı Meclisi toplandı

Gemlik Ticaret Borsası Temmuz ayı toplantısını gerçekleştirdi. Meclis Başkan Yardımcısı Sinan TURAN başkanlığında borsa binasında yapıldı. Toplantıya meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşen Temmuz ayı meclis toplantısında açılışında konuşan Meclis Başkan Yardımcısı Sinan TURAN, daha sonra meclis üyelerine gündem maddelerini okudu.

2019 yılı Haziran Ayı Mizan cetveli ve Bütçe Takip çizelgesi, Meclis üyelerine okunarak müzakeresi yapıldıktan sonra oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra Lale Kemal Kılıç İlköğretim Okulu’ndan gelen talebi değerlendiren meclis üyeleri okulun ihtiyacı olan ses sisteminin alınmasına oy birliğiyle karar verdi. Toplantının diğer gündem maddesi olan Gemlik Zeytin Festivali hakkında konuşan TURAN, kentimizin ve zeytinimiz tanıtımı için festivalin çok önemli olduğunu ve gereken desteğin verilmesi gerektiğini söyledi. Kent Konseyi tarafından gönderilen talepler meclis üyeleri tarafından müzakeresi yapıldı ve taleplerin karşılanması konusunda belirlenen bütçe ile Yönetim Kurulu’na yetki verildi.

Toplantının sonlarında Genel Sekreter tarafından Cuma Günü faaliyete başlayan Türkiye Ürün İhtisas Borsası hakkında meclise bilgilendirme yapıldı. Ayrıca Gemlik Zeytini lisanslı depoculuk konusunda da Bakanlığın gerekli izinleri verdiği ve fizibilite çalışmalarına başlandığının da bilgisi meclis üyelerine verildi.  Toplantı kapanışında sözlerine devam eden TURAN borsa olarak faaliyetlerimize dolu dizgin devam edip Gemlik Zeytinini daha yukarılara çıkarmayı amaçlarından olduğunu yineleyerek tüm yönetim kurulu ve meclis üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ederek toplantıyı bitirdi.

kapm imam hatip (2)

 benzer haberler

Meslek odalarından Karagöl seferberliği  

Meslek odalarından Karagöl seferberliği

Mehmet Yatağan Gemlik Basketbol’da  

Mehmet Yatağan Gemlik Basketbol’da

Kedi evleri Gemlik Belediyesi’nden  

Kedi evleri Gemlik Belediyesi’nden